Zawodnicy

Bartosz Łukaszewicz

Rok urodzenia 1971 W drużynie od 2016r.
Absolwent V liceum Ogólnokształcącego we Wrocławiu i Wydziału> Architektury Politechniki Wrocławskiej
Mąż Renaty, tato Krzyśka i Wojtka
Zawód wykonywany - architekt
Hobby - rodzina i sport (w szczególności narciarstwo alpejskie i kolarstwo)

Krzysztof Łukaszewicz

Rok urodzenia 1999 W drużynie od 2015r.
Absolwent Gimnazjum Językowego "Parnas" we Wrocławiu. Uczeń klasy biologiczno-chemicznej VII Liceum Ogólnokształcącego we Wrocławiu.
Hobby - sport (w szczególności narciarstwo alpejskie i kolarstwo)
Kibic LA Lakers i Arsenalu Londyn

Krzysztof Cirocki

Jestem w drużynie od 2010 roku. Na początku byłem zawodnikiem. Później jednak zacząłem dokumentować zmagania innych zawodników ze Sport-Profitu, na filmach z wyścigów.  Zarówno na maratonach MTB jak i na szosowych, staram się być jak najczęściej, aby stworzyć pamiątkę w formie obrazków ruchomych. Moją drugą pasją jest Air Soft, który pochłania znaczną ilość mojego czasu. Uprawiam jeszcze Snowboard i Windsurfing gdy jest ku temu okazja. Od czasu do czasu walczę na miecze ćwiczebne.

Pseudonim: Goostaff

Elżbieta Cirocka

Jestem w drużynie Sport-profit od 2011 ?nielegalnym? członkiem który nie jeździ a tylko stoi za obiektywem aparatu fotograficznego dokumentując wyczyny zawodników. Dopinguję , pohukuję i ratuję tych co się pocą na zawodach. Czasem wsiadam na rower i trenuję z nimi . W swojej krótkiej karierze przejechałam dwa poważne wyścigi ? jeden MTB u ?Leśniczego? i jeden szosowy w Lesznie. Tak wiec moi zawodnicy kitu mi nie wcisną. Moi ,bo zrobili mnie kapitanem drużyny i nie chcą zwolnić. Latem utrzymuję się na windsurfingu , nurkuję w ABC a zimą śmigam na nartach zjazdowych i od jakiegoś czasu biegowych. Od kilku lat moje życie prywatne podporządkowane jest wyścigom rowerowym ,treningom i diecie kolarskiej.