Klub

Witamy w klubie MTB EXPLORER !  

Klub powstał w 2005 roku jako organizacja o charakterze non-profit. Celem klubu jest dobrowolne skupianie osób zainteresowanych tematyką rowerową. Wspólnym mianownikiem jest zamiłowanie do roweru.

Organizujemy wycieczki oraz wyprawy rowerowe krajowe i zagraniczne. Bardziej zaawansowanym osobom proponujemy góry. W Polsce wspólnie przemierzyliśmy już szlaki od Gór Izerskich po najbardziej dzikie zakątki Bieszczad. Za granicą natomiast w dalszym ciągu poznajemy Alpy, które są tak rozległe i piękne, że jeszcze długo będziemy odkrywać tamte miejsca na rowerach. Dla osób o mniejszej kondycji również nie zabraknie z nami pozytywnych wrażeń. Proponujemy piękne zakątki w okolicach Wrocławia jak również malowniczą Dolinę Baryczy czy masyw Ślęży. Wszystkie miejsca, w których razem byliśmy będzie można zobaczyć w naszej galerii.

W skład klubu wchodzą rowerzyści w różnym wieku oraz w różnym stopniu zaawansowania. Jesteśmy ludźmi zorganizowanymi, otwartymi dla nowych uczestników a łączy nas ogromna pasja do rowerów. Naszym stałym miejscem spotkań jest Pl. Jana Pawła II (parking przy budynku CUPRUM), z którego co niedzielę wyruszamy samochodami na jednodniowe wycieczki. Organizujemy także kilkudniowe wyjazdy. Wszystkie ogłoszenia zamieszczane będą w naszym kalendarzu.

Praktykujemy również inne rodzaje aktywności fizycznej. W okresie zimowym proponujemy również wyjazdy na narty zjazdowe i biegowe.

Osobą kontaktową jest Krzysztof Reczek ( Kriss ).

  • mail: krzysztof.reczek@wp.pl
  • kom. : +48 668 831 765

Jeżeli Twoją pasją są rowery i chcesz na chwilę oderwać się od codzienności, to dołącz do nas! Zapraszamy na wspólne wyjazdy!