Matylda Szczecińska

Zaczęła jeżdzić po górach w wieku 6 lat, w zawodach wystartowała po raz pierwszy w roku 2011 jako najmłodsza 9-letnia zawodniczka w Maratonie im Artura Filipiaka "Fisha" w Zieleńcu.

Następnie w połowie sezonu włączyła się w rywalizację w Bikemaratonie w kategori KM ( kobiety młodziczki12-14 lat) zajmując w końcowej klasyfikacji 7 miejsce.

W 2012 od początku sezonu zdobyła w BM 2 złote medale kilka srebrnych i kilka brązowych. Wszystkie edycje kończyła na pudle. Na dziś (2012 r.) prawdopodobnie ma niezagrożoną 2-gą pozycję w klasyfikacji generalnej w swojej klasie ( KM). Bardzo dobrze radzi sobie z techniką zjazdów i ostrych podjazdów. Miała propozycje trenowania XC we Wrocławskim Klubie Kolarskim. W tym roku poszła do klasy sportowej pływackiej w 46 SP we Wrocławiu. Oprócz tego jeździ na nartach , na snowbordzie, próbowała z powodzeniem jeździć psim zaprzęgiem . Lubi wyjazdy, kolonie, zgrupowania. Zawsze chętnie jeździ z Drużyną Sportprofit na wszelkie organizowane wyjazdy i zawody.

Rower poniżej 10 kg (9800 g) rama Chainsaw 1630 g. koła Alpine 1380g , amor SID 1480 g składany w sklepie Sportprofit przez najwyższej klasy fachowców.

Wiek: 12
Miasto: Wrocław