Szosa Grębocice 2016

Weekend Kolarski w gminie Grębocice był jednym z najbardziej udanych w tym sezonie rowerowym.
SPORT PROFIT WROCŁAW swój nadmorski urlop zakończył właśnie na 8 edycji wyścigów Bike Maraton.
Rodzina Sanockich w towarzystwie przeuroczej zawodniczki Ewy Kurek (córki) rozpoczęła sezon campingowy w Jerzmanowej, gdzie powitał nas deszcz.W miejscowość Grodowiec odbył się Klasyk Szosowy, to urocze i zadbane miejsce na Ziemi.
Zawodnicy na dystansie FUN (55 km) w składzie:
1. Ewa Kurek
2. Wacław Cirocki
3. Mariusz Włochal
4. Grzegorz Walasek
5. Paweł Iwankiewicz
6. Sławomir Marczak
7. Dariusz Sanocki
to skład niemal żelazny 🙂
Około 200 uczestników wyścigu i Nasi Faworyci, to piękne emocje na Starcie i Mecie. Czekając z uśmiechem na twarzy witaliśmy kolejnych "Sportprofitoców". "PIERWSZY" był Dariusz, który wręczył Wacławowi zasłużony "PUCHAR". Cała siódemka przekroczyła metę szczęśliwie. Vasco zajął I miejsce, Mariusz II, Ewa I !!! Brawo dla wszystkich.
Kameralna atmosfera, pyszny poczęstunek i piękne miejsce do wypoczynku, to zasługa władz gminy ! Ceny normalne!!! Ogromne podziękowania dla gospodyni Proboszcza za domowe smaki.
Drugi dzień, niedziela, to MTB! Obiszów ! Słońce:-) Na starcie 21 osób z naszej drużyny. Strategia opracowana już dawno, każdy wie co zamierza przejechać, jaki dystans. Dwa okrążenia lub trzy, to dla nas kibiców cudowne doświadczenie i rozwiązanie. Cały czas kontrolujemy jak radzi sobie zawodnik. Jest więcej pozytywnych emocji. Atmosfera w miasteczku rowerowym bardzo rodzinna, występ zespołu "Świnka Halinka" - bezcenne doświadczenie dla ucha i wzroku 😉 I ponownie poczęstunek regionalnej kuchni przyćmił Pasta Party .
Medale dla kobiet zasłużenie rozdane : Sylwia I miejsce, Ewa I miejsce, Lidzia III miejsce. Panowie również bardzo wysoko...i I miejsce dla Muszkieterów (501 punktów!) oraz rodzina Iwankiewiczów zdobyła III miejsce.
BRAWO WY !!!
Kibice bardzo zadowoleni, czekamy na dalsze emocje 🙂
P.S.
Celowo nie wspominam o nagrodch za konkurs kaligraficzny. Zbieramy wyróżnienia i nagrody na każdej edycji. Niestety ze względów oczywistych nie możemy pokazać prac wykonanych...rywalizacja trwa a konkurencja nie śpi 😉
Beata Sanocka


Weekend Kolarski w gminie Grębocice był jednym z najbardziej udanych w tym sezonie rowerowym. SPORT PROFIT WROCŁAW swój nadmorski urlop zakończył właśnie na 8 edycji wyścigów Bike Maraton. Rodzina Sanockich w towarzystwie przeuroczej zawodniczki Ewy Kurek (córki) rozpoczęła sezon campingowy w Jerzmanowej, gdzie powitał nas deszcz.W miejscowość Grodowiec odbył się Klasyk Szosowy, to urocze i zadbane miejsce na Ziemi. Zawodnicy Continue Reading